Pomáháme učitelům lépe využívat technologie ve výuce i v další práci.
Podporujeme vzájemné učení se, spolupráci, sdílení zkušeností, nápadů, inspirací.
Vytváříme síť GEG skupin, které pořádají vzdělávací a komunitní AKCE pro učitele z okolí nebo online.

čtvrtek 29. září 2016

GEG Brno: Čeština bez papíru - 20. 10. 2016

Jak používat žákovské mobily ve vyučování? Používat je vůbec? Jak je propojit s technikou ve třídě?

Na tyto a další otázky odpoví akce, o kterou nás požádala ZŠ Bednářova v Brně. Základní krůčky s technikou si ukážeme na práci v českém jazyku, diskutovat ale budeme i o jiných vyučovacích předmětech. Na různých aplikacích porovnáme systémy Android a iOS a propojíme naše zařízení s projektorem.

Workshop se uskuteční 20. 10. 2016 v 15:00 přímo v základní škole. Pokud se chcete také zúčastnit, stačí kontaktovat organizátory.

Převzato z blogu GEG Brno.

1 komentář:

  1. If 온라인카지노 the participant fails to hit the bonus throughout these "standby video games", it's added to the "stock" for later collection. Many current video games, after finishing a bonus spherical, set the likelihood to launch additional stock very high for the first few video games. As a result, a fortunate participant could get to play a number of} bonus rounds in a row (a "renchan"), making payouts of 5,000 and even 10,000 coins potential. The lure of "stock" waiting in the machine, and chance of|the potential of|the potential for} "renchan" tease the gambler to maintain feeding the machine. To tease them further, there is a tenjō , a most restrict on the number of games between "stock" launch.

    OdpovědětVymazat