Pomáháme učitelům lépe využívat technologie ve výuce i v další práci.
Podporujeme vzájemné učení se, spolupráci, sdílení zkušeností, nápadů, inspirací.
Vytváříme síť GEG skupin, které pořádají vzdělávací a komunitní AKCE pro učitele z okolí nebo online.

středa 11. března 2015

GEG Podřipsko: Chrome zařízení pod Řípem - 23. 3. 2015, 15:30

Chcete na vlastní oči vidět Chromebook, Chromebox nebo Chromecast? Moderní zařízení, založená na systému Chrome OS, která zažívají velký boom? A vyzkoušet si?

Chromebooky jsou notebooky nové generace, jejichž obliba rychle roste, nejen pro jejich nízkou cenu. Chromeboxy jsou miniaturní počítače v krabičce, velmi výkonné a podobně jako chromebooky také levné. Chromecast je drobné zařízení, které zasunete to HDMI portu televize a z té se stane multimediální centrum, ve kterém zobrazíte libovolnou webovou stránku, včetně videí na YouTube.

Zveme vás do Roudnice nad Labem na (šestou) akci GEG Podřipsko


Rádi uvítáme nejen učitele, ale také rodiče, přátele vzdělávání a technologické nadšence. Pohrajeme si, popovídáme, posedíme u kávy či čaje. Přijďte!
Jen prosíme, zaregistrujte se, ať víme, kolik kávy a dalšího občerstvení potřebujeme.
Těšíme se na vás!


GEG Podřipsko je otevřená skupina učitelů z Roudnice a okolí, kteří rádi používají nové technologie ve škole a rádi se potkávají, aby se navzájem naučili něco nového a podělili se o zkušenosti a zážitky ze školy i odjinud. Naše setkání jsou zcela zásadně a bez výjimky příjemná, přátelská a nesou se v atmosféře vzájemné inspirace.

Žádné komentáře:

Okomentovat